Wzory Listów od Św. Mikołaja

Kochany imię dziecka,
przede wszystkim bardzo serdecznie Cię pozdrawiam i życzę Tobie i Twoim najbliższym Wesołych Świąt!
Jestem ogromnie szczęśliwy, że przez cały rok byłeś taki grzeczny! Cieszy mnie również to, że zrobiłeś duże postępy w nauce oraz to, że w domu byłeś bardzo pomocny. Jak wiesz, Święty Mikołaj zawsze przynosi grzecznym dzieciom specjalne prezenty. Mam nadzieję, że będziesz bardzo szczęśliwy, jak tylko zobaczysz to, co dla Ciebie przygotowałem.
Czy wiesz, że Święty Mikołaj mieszka na Biegunie Północnym?
Wokół mnie jest mnóstwo śniegu i jest tutaj naprawdę zimno - brrr! Na szczęście, Pani Mikołajowa właśnie gotuje mi gorącą czekoladę, która natychmiast mnie rozgrzeje i postawi na nogi, tak, bym mógł odwiedzić wielu moich milusińskich, od których dostałem w tym roku piękne listy!
Renifery, podobnie jak ja, mają już pełne brzuszki i są gotowe do drogi. Nie możemy się doczekać, kiedy dostarczymy prezenty wszystkim dzieciom! Rudolf już się niecierpliwi przed rozpoczęciem podróży dookoła świata i pogania moje małe elfy, by jak najszybciej zapakowały upominki na sanie. To wcale niełatwe zadanie, bo wszystkie prezenty muszą się zmieścić!
Ty, drogi imię dziecka, upewnij się, czy świąteczna choinka jest już ubrana i czy znajduje się pod nią wystarczająco dużo miejsca na gwiazdkowe upominki.
W Wigilię, postaraj się iść wcześnie spać, a ja jak najszybciej przywiozę Ci prezenty!

Ściskam Cię cieplutko!

Zamów osobisty list od Mikołaja