Wzory Listów od Św. Mikołaja

Drogi imię dziecka!

Na początek - serdecznie Cię pozdrawiam. Dawno o Tobie nie słyszałem. Jak ten czas leci... Jeszcze niedawno byłeś chłopczykiem w rajtuzach, a teraz, proszę, facet jak się patrzy!
Sporo się u Ciebie zmieniło. Jest jednak coś, co niekoniecznie jest zmianą pozytywną. Mój drogi, elfy doniosły mi, że przestałeś we mnie wierzyć. Czy to prawda? Mam nadzieję, że jednak się mylą, a Ty, imię dziecka, wiesz, że istnieję dokładnie tak, jak wiedziałeś o tym, kiedy byłeś dzieckiem. Może chcesz jakiegoś dowodu? Co to ma być? Ferrari, dom na Seszelach, wygrana w Lotto, czy może miłe tet-a-tet z Anją Rubik? (o tym akurat sam marzę...)
Ze mną nie ma żartów! Mówisz (a właściwie piszesz) i masz! Pamiętasz jeszcze te wszystkie prezenty, które Ci do tej pory przyniosłem? Na tegoroczną Gwiazdkę też możesz liczyć na jakiś interesujący podarunek. Ale pamiętaj - prezenty dostają tylko grzeczni chłopcy? A Ty, byłeś grzeczny?
Moi obserwatorzy twierdzą, że prowadziłeś się całkiem nieźle i zasłużyłeś na moje odwiedziny. Solidnie pracowałeś, dzielnie walczyłeś z pokusami i byłeś niezwykle szarmancki w stosunku do kobiet. Tak trzymaj!
To co, mój drogi? Ty zabierasz się do pisania listy gwiazdkowych życzeń, a ja wracam do swoich zajęć, by w tę jedyną noc, wszystko poszło zgodnie z planem.
imię dziecka, pamiętaj - wiara czyni cuda, zwłaszcza wiara w św. Mikołaja!

Udanych Świąt Bożego Narodzenia, a potem szampańskiej zabawy sylwestrowej!!!

Zamów osobisty list od Mikołaja