Opinie o nas

2013-10-30
Listy od Mikołaja dwie sztuki jeden zamówiłam, a drugi wygrałam w konkursie jestem nimi zachwycona, a co najlepsze są to dwa różne listy tzn różnej treści. Mój synek też jest zachwycony bo adresowane były do niego bardzo się z tego powodu cieszył. Państwa stronę poleciłam już kilu znajomym którzy też z niej skorzystali lecz czekają jeszcze na listy. List też zamówiłam swojej chrześnicy i czekamy na niego... Za rok na pewno też zamówię taki list u Państwa bo warto, a minka dziecka gdy trzyma taki list w ręku jest bezcenna .Listy przerosły moje oczekiwania i z tego się cieszę :)
Aneta
2013-10-30
Córka była zachwycona mimo że to już nastolatka.Myślę że to fajny pomysł by dzieci w tych niebezpiecznych czasach wierzyły w coś dobrego a tym jest Święty Mikołaj.Mikołaj uczy dobroci bezinteresownej.Taki list jest świetnym przypomnieniem o przyjemności dawania także dla dorosłych.Fajny pomysł i tak trzymać:).Pozdrawiam. PS.List graficznie też fajny,miły dla oka.Córce bardzo podobała się lakowa pieczątka i jej wzór:)
Kasia
2013-10-30
Zamówione listy Mikołaja okazały się wielką niespodzianką dla moich dzieci. Piotruś i Gabrysia byli niezwykle ciekawi kto im taki prezent podarował. Początkowo myśleli że to ja im je osobiście napisałam. Uważam że taki świąteczny prezent to prosty sposób aby sprawić dzieciom radość i aby na ich twarzach zagościł uśmiech a w oczach blask podczas otwierania tego niecodziennego podarunku. Z każdym razem polecam Państwa listy od Mikołaja swoim bliskim i znajomym.
Paulina