Opinie o nas

2014-12-06

Wspaniały pomysł- wielka radość, chociaż moje dzieci są już dorosłe- niezła zabawa. Wszystko zgodne z opisem i w terminie.

Marzena
2014-12-06

Ten list o Mikołaja wywarł ogromne wrażenie na moim synu oraz radość. Muszę powiedzieć, że od razu zabrał się za pisanie listy prezentów jakie chciałby otrzymać na gwiazdkę. Jeżeli mogę doradzić to przydałyby się jeszcze wzory listów dla osób po 20 roku życia a do 30. Wiem, że moim córkom w wieku 24 i 28 lat listy te sprawiłyby ogromną radość i zabawę, a ja wiedziałabym co im kupić. Z poważaniem Ewa Felczak

Fabian
2014-12-05

Pomysł rewelacyjny, mina dzieci bezcenna:) Pozdrawiam i życzę spokojnych Świat.

Joanna
2014-12-05

Nawet sobie nie wyobrazalam że taki list od SW.MIKOŁAJA ,może wywołać usmiech na twarzy i tyle radosci :-)nic więcej chyba nie musze pisac ;-)polecam tego Allegrowicza jak najbardziej bo warto!

CELINA
2014-12-05

Moja córeczka (lat 6) była zachwycona listem od Mikołaja. Oczywiście największym szczęściem był fakt, że Mikołaj do Niej napisał i zapewnił, że jest dla Niego kimś wyjątkowym. Bardzo ucieszyła się także z zakładki i magnesu. Moja opinia - bardzo pozytywna! Jakość całej przesyłki jest zgodna z moimi oczekiwaniami. Termin wysyłki również był zgodny z ustaleniem. A szczęście dziecka ... bezcenne!!! Dziękuję i polecam!!!

BARTEK
2014-12-05

Super sprawa. Już drugi rok zamawiamy listy dla naszych dzieci. Za każdym razem mają niesamowitą frajdę. Polecam!!

Daria
2014-12-04

List bomba , super pomysl tylko jedno czego moim zdaniem nie powinniscie robic to dawac na znaczkach listy od swietego mikolaja. pl to zdradzilo moja niespodzianke .

ewa
2014-12-03

Jestem bardzo ,bardzo zadowolona z Listu Mikołaja .Super wygląda Raport Grzeczności ze zdjęciem - nic dodać nic ująć po prostu Mega Hit!!! a ile radości i szczęścia. Pozdrawiam Wdzięczna Mikołajowi Alisejka

Alisea